vitaminy_vely

Vely Twenty Evka: Prozradím ti, jak zvládám tři práce a nezastaví mě ani nepříjemné omezení.


Ahojte, baby,

ráda bych se i s vámi podělila o svůj příběh. ;) Mám 36, skvělou práci… no dobře, tak tři, :D, ale všechny mě baví. Na první pohled se to všechno zdá být ideální, že? Ale baby!

Mít tři práce, byť takové, které vás naplňují, vyčerpává. O kruzích pod očima asi ani nemusím říkat, tělo mi hned signalizuje, že uvnitř není něco v pořádku a vlasy by občas také mohly více poslouchat. Vždyť to všechny známe. Vitamíny, minerály prostě potřebuji, abych doplnila tělu vše, co tak poctivě spotřebovává. Za mě asi nejvíce zinek, vitamín E, komplex vitamínů B a probiotika. Nicméně, jsem celiatička, což značí mnohá omezení ve stravování a věřte, že najít například vhodná probiotika je někdy umění.

Delší dobu jsem tedy hledala, zkoušela, měnila, až mi do cesty přišlo právě Vely a šťavnaté vitamíny pro doplnění energie be ambitious. Ty tělu dodávají potřebné živiny a sílu, abych vypadala svěže, zdravě nebo nebyly na mně viditelné žádné stopy po náročných dnech. ;) Ale znáte to, neustále hledáme harmonii, proto k nim ještě přidávám i šťavnaté gumové vitamíny pro vnitřní klid be assured. Ten potřebujeme opravdu každá. ;) Nejlepší však je, že jsem našla pro mě dokonalou cestu, jak si doplnit potřebné vitamíny a minerály a nemusím se přitom obávat, jestli je to v souladu s mojí dietou celiatika. Produkty Vely kromě toho, že neobsahují umělé příchutě a barviva, konzervační látky, GMO, neobsahují ani pro mě podstatný lepek a laktózu. To, že jsou produkty Vely zároveň veganské, je pro mou životní filozofii už jen příjemným bonusem a důkazem, že jsem si vybrala skvěle :). 

 

vitaminy_vely

Každý den potřebuji fungovat, pro sebe a rodinu, pro práci a v neposlední řadě i pro přátele. A tady opět narážím na jeden ze svých problémů. Napsala jsem „musím“, protože občas se tak cítím, že musím nebo bych měla, abych všechno stihla. Upřímně se přiznám, že v celém mém dynamickém, občas chaotickém životě se někdy neumím zastavit a udělat si chvíli jen pro sebe. Abych zrelaxovala, abych načerpala novou energii. Učím se to, věřte mi, protože je to důležité. Mít rády nejprve sebe a potom všechny ostatní. ;) Jakmile na to zapomenu, mám skvělé kámošky, které mi to připomenou. Mají mě rády takovou, jaká jsem, a občas mi ukážou samu sebe z jiné perspektivy, neboť vzájemná podpora je důležitá a sebeláska také :). 

Proč tohle celé píšu? Proto, abych i vám připomněla, že jste krásná i s kruhy pod očima, že jste silná, i když se tak právě teď necítíte, že dokážete hodně a že poprosit o pomoc není ostuda. Proto mějte rády sebe, mějte se rády navzájem a buďte silné!

P. S.: Zkuste si občas ve smyslu připomenout vaše nejkrásnější životní období, aspoň na chvíli se do něj vraťte. Za mě to bylo tehdy, když mi bylo 17 a nestyděla jsem se bosa kráčet v letním dešti. A víte co? Minule jsem to po letech zkusila opět. Vždyť proč ne? :D


Přeji vám všem loVELY life. ;)
kviz vely.cz