Gumové vitamíny pro udržení rovnováhy™
Gumové vitamíny pro udržení rovnováhy™
Gumové vitamíny pro udržení rovnováhy™
Gumové vitamíny pro udržení rovnováhy™
Gumové vitamíny pro udržení rovnováhy™
Gumové vitamíny pro udržení rovnováhy™

Gumové vitamíny pro udržení rovnováhy™

Formule Vely be understood™ vyvinutá farmaceuty – pro podporu tvé vnitřní síly a energie ve zralém věku. Komplex 10 šťavnatých vitamínů, minerálů a antioxidantů.

KategorieObsah baleníPříchuť
Mature60 ksLesní směs

Vyrobené v Evropě

Bez GMO, přídatných látek a alergenů

Vegan

Skladem
459,00 Kč

 

Gumové vitamíny pro udržení balance be understood™ podpoří tvou vnitřní sílu v každém náročném období. Uchovat si životní balanc i při dávce každodenního stresu ti umožní:

  • vitamín B12 – přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, podporuje psychické funkce, snižuje vyčerpání,
  • vitamín B6 – přispívá ke správnému fungování imunitního systému, reguluje hormonální činnost, podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek,
  • vitamín D a vitamín C – přispívá ke správnému vstřebávání a využívání vápníku a fosforu, čímž napomáhá správnému fungování imunitního systému, důležitou roli má v procesu dělení buněk a při správné funkci svalů,
  • kyselina pantotenová – potlačuje únavu a vyčerpání, přispívá k duševní výkonnosti,
  • biotin – přispívá ke správnému fungování nervového systému,
  • jód – přispívá ke správné kognitivní funkci,
  • vitamín A – přispívá ke správné látkové přeměně železa,
  • vitamín E – přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem,
  • kyselina listová.

Doplněk stravy be understood™ ti pomůže odhalit pramen nekonečné vnitřní síly a energie. S podmanivou příchutí lesního ovoce.

60ks = 150g

mat03-1

Ostatní ingredience: glukózový sirup, cukr, voda, želírující látka (pektiny), regulátor kyselosti (kyselina citronová), maltodextrin, regulátor kyselosti (citrany sodné), kokosový olej, barvivo (antokyaniny), přírodní aroma, protihrudkující látka (karnaubský vosk).

Produkt be understood neobsahuje umělé příchutě, barviva, konzervační látky, GMO, lepek, laktózu, vejce, ořechy, sójové boby, ryby a korýše, kukuřici, brambory, řepku, rajčata.

Výrobek je v souladu s evropskou legislativou 1169/2011 ES o informacích o alergenech.

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

1 x denně - 1 žvýkací tableta

Naše chutné gumové vitamíny není nutné zapíjet vodou. 

Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

No reviews