Jsou šťavnaté gumové vitamíny vhodné právě pro tebe? Poznej odpověď!

Líbí se ti myšlenka zamlsat si a zároveň dodat tvému ​​tělu všechny potřebné vitamíny a živiny? Prozradíme ti šťavnatou pravdu o tom, jak fungují gumové vitamíny Vely.

Mnohé ženy hledají řešení pro naplnění svých aktuálních potřeb (např. zvýšení obranyschopnosti organismu, vypadávání a růst vlasů, vyrovnání se stresem) v užívání doplňků stravy. Avšak představa každé ráno polykat množství velkých nevzhledných pilulek, může být pro mnohé dámy důvodem zanedbávat svoji denní rutinu užívání vitamínů. I pro tebe tedy může být právě nepříjemná chuť, způsob užití polknutím a vzezření vitamínové kapsle důvodem, proč tvá výživová rutina selže nebo je nepravidelná a tak nepřináší požadované výsledky.

Dobrou zprávou je, že vývoj doplňků stravy postupuje a farmaceuti vyvinuli vhodné výživové řešení i pro ženy, kterým se nezamlouvá každodenní polykání tablet. Vely ti proto nabízí inovativní řešení užití vitamínů – formou šťavnatého zážitku. Zdá se ti toto řešení až příliš skvělé, aby to byla pravda? Čti pozorně dál.

Jak fungují šťavnaté gumové vitamíny Vely?

V ideálním případě by se každá žena o své zdraví měla v první řadě starat přijímáním výživných látek a vitamínů prostřednictvím vyvážené stravy. Tato představa ale ne vždy odpovídá realitě. Zaneprázdněnost, stres a rychlý životní styl jsou běžnými faktory, které mohou ovlivnit složení tvého jídelníčku a ten tak tvému ​​tělu nemusí poskytovat široké spektrum potřebných látek, které organizmus potřebuje pro bezproblémové fungování.

Vely ti přináší jednoduché řešení tvých problémů, které mohou vzniknout právě z absence vitamínů a mikroživin ve tvé stravě (např. únava, vypadávání vlasů). Naše šťavnaté gumové vitamíny vyvinuté lékárníky obsahují nejen široké spektrum živin, ale také se velmi pohodlně užívají. Oproti běžným vitamínovým pilulkám dokonce k jejich užití nepotřebuješ ani sklenici vody na jejich zapití, protože je jednoduše žvýkáš a vychutnáš si jejich lahodnou přírodní ovocnou chuť plnou zdravotních benefitů. Díky tomuto způsobu užívání je mnohem pravděpodobnější, že svoji doporučenou denní dávku vitamínů už nikdy nevynecháš. Užívání vitamínů tak bude efektivní a přinese ti požadované výsledky a nádherný život :)

Navíc si z produktového portfolia šťavnatých gumových vitamínů Vely můžeš vybrat přesně ten vitamínový komplex, který odpovídá tvým aktuálním potřebám. A to bez ohledu na věk nebo životní období, ve kterém se právě nacházíš. 

Z naší VELY nabídky šťavnatých vitamínů si můžeš vybrat produkty, které přesně odpovídají řešení tvých potřeb, například:

be admired - šťavnaté gumové vitamíny pro zdravou pleť

Šťavnaté gumové vitamíny pro zdravou pleť be admired ti dodají množství potřebných živin, které tě zbaví nedostatků na tvé tváři. Pro tvou krásnou pleť bez nedokonalostí.

be ambitious - šťavnaté gumové vitamíny pro doplnění energie

Šťavnaté gumové vitamíny pro doplnění energie be ambitious ti pomohou nabýt vnitřní síly. Dodají ti sebevědomí pro dobytí světa a splnění všech snů.

be sure - šťavnaté gumové vitamíny pro správný vývoj miminka v bříšku

Šťavnaté gumové vitamíny pro správný vývoj miminka v bříšku be sure ti dodají všechny potřebné živiny, které ty atvé rostoucí děťátko potřebujete. Pomůžou ti k tomu, aby tvé miminko přišlo na svět zdravé a šťastné aty sis užila těhotenství bez běžných problémů.

be commended - šťavnaté gumové vitamíny ke zmírnění vrásek

Šťavnaté gumové vitamíny ke zmírnění vrásek be commended jsou navrženy pro podporu tvé jedinečné krásy zevnitř. Ideální volba pro doplnění vitamínů, které ti pomohou udržet pružnou pleť a zmírnit vrásky. Budeš atraktivní a krásná bez ohledu na tvůj věk.

Jsou šťavnaté gumové vitamíny Vely vhodné právě pro tebe?

Šťavnaté gumové vitamíny Vely poskytnou tvému ​​organismu potřebnou denní dávku výživných látek, jejichž absence může vést k mnoha běžným problémům, s nimiž se ženy během svého života potýkají (např. nedostatek energie, snížená obranyschopnost, oslabené vlasy a nehty). Pokud toužíš po svém nádherném životě, bez omezení a nedokonalostí, které umí zapříčinit nedostatek vitamínů v těle, šťavnaté vitamíny Vely jsou pro tebe ideální volbou. Navíc je zde velká pravděpodobnost, že užívání našich výživových doplňků nebudeš zanedbávat a vynechávat. Jejich chuť je skvělá a z jejich užití se tak stává příjemný zážitek. Šťavnaté gumové vitamíny Vely jsou speciálně vhodné i pro ženy, které nedokážou polykat vitamínové tablety, ale touží se starat o své zdraví, krásu a vnitřní sílu zevnitř.

Dokáže ti sladký šťavnatý doplněk stravy dodat potřebné látky pro tvé tělo?

Odpověď je překvapivě jednoduchá, stejně jako užití šťavnatých gumových vitamínů Vely. Ano! Stále více žen užívá naše doplňky stravy, a to nejen kvůli jejich chuti, rozkošnému vzhledu a příjemnému způsobu užití. Naše šťavnaté gumové vitamíny jsou vyvinuty farmaceuty, prošly mnohonásobnými klinickými testy a neobsahují alergeny, přídatné látky, barviva a GMO. To jsou další osvědčené důvody, proč bys je měla vyzkoušet na vlastním jazyce a zdraví.

Má užívání gumových vitamínů i nevýhody?

Užívání šťavnatých gumových vitamínů může mít také své potenciální nevýhody. Souvisí to s použitím cukru při jejich výrobě, neboť právě ten spolu s přírodními aromaty zajišťuje jejich výjimečnou neopakovatelnou chuť. Obsah cukru v denní dávce tvých šťavnatých gumových vitamínů Vely je však nižší než v polovině čajové lžičky medu. Takže se nemáš čeho obávat :) Z našich šťavnatých gumových vitamínů rozhodně nepřibereš. Jejich užívání by si měla zvážit jedině v případě, že jsi diabetička. 

Je lepší užívat šťavnaté gumové vitamíny nebo vitamínové tablety a pilulky?

Pokud užívání svých doplňků stravy nebereš příliš vážně nebo na svou výživovou rutinu zapomínáš, vhodnější jsou pro tebe tablety. Má to jednoduchý důvod a to, že šťavnaté gumové vitamíny mají kratší dobu trvanlivosti. Je tomu tak proto, že neobsahují zbytečné umělé konzervanty a přídatné látky. 

Vstřebávají se šťavnaté gumové vitamíny do organismu rychleji než pilulky?

Výživové doplňky, jakož i léčiva, se obecně vstřebávají rychleji v tekuté formě. Jelikož gumové vitamíny Vely jsou lehce stravitelné a rychle se rozpouštějí, mají podobnou rychlost vstřebávání jako tekuté preparáty. Vstřebávají se tedy rychleji než tablety nebo pilulky a nezatíží tak tvůj trávicí systém tak jako klasické vitamínové tablety.

LOVELY tip:

Bude to pro tebe malina!

Pokud jsi už unavená z polykání velkých vitamínových pilulek a potřebuješ motivaci, abys každý den užila své výživové doplňky, šťavnaté gumové vitamíny Vely se stanou tvými novými nejlepšími přáteli. Postupuj podle pokynů pro dávkování na našem nádherném upcyklovatelném obalu a nepřekračuj doporučené dávkování jen proto, že jsou naše vitamíny nesmírně chutné :)

Jsou šťavnaté gumové vitamíny bezpečné?

Bezpečnost výživových doplňků, které užíváš je samozřejmě prvořadá. U našich šťavnatých gumových vitamínů nemusíš mít žádné obavy, protože jsou vyvinuty farmaceuty a jejich kvalita prošla přísným vícenásobným laboratorním testováním. Gumové vitamíny Vely jsou v souladu s evropskou legislativou 1169/2011 ES o vyhlášení alergenů a disponujeme také produkty, které jsou vyvinuty speciálně pro těhotné ženy nebo veganky.

Mají šťavnaté gumové vitamíny vedlejší účinky?

Zní pro tebe užívání šťavnatých doplňků stravy až příliš dobře na to, aby to všechno byla pravda? Máme pro tebe skvělé zprávy, užívání gumových vitamínů nemá žádné vedlejší účinky. Úmyslné navyšování doporučené denní dávky jakýchkoli vitamínů se však může projevit jako žaludeční nevolnost, zácpa nebo průjem. Tyto trávicí problémy jsou však velmi vzácné.

Co se stane, když užiješ ty nebo dítě příliš mnoho šťavnatých gumových vitamínů?

Měj na mysli, že naše šťavnaté gumové vitamíny nejsou určeny pro děti. Aby bylo riziko konzumace našich vitamínů dětmi sníženo, obsahují naše balení účinnou dětskou pojistku. Také doporučujeme uchovávání gumových výživových doplňků mimo dosah dětí a vhodné je i nenazývat je a nezacházet s nimi jako s bonbony. Pokud by i přes tyto opatření došlo k nadměrné konzumaci gumových vitamínů dítětem, je vhodné kontaktovat pediatra. Jednorázové nadměrné užití gumových vitamínů u dospělých není rizikové, ale mohou se vyskytnout pocity nevolnosti.

Tento článek má pouze informativní charakter. Nejedná se o odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo naordinování léčby. O své zdravotní diagnóze a možnostech léčby se vždy poraďte se svým lékařem, farmaceutem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Poznámka: Produkty Vely nejsou určeny k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci.