vitaminy vely

Vely Pregnant Dominika: Polykání vitamínů pro těhotné bylo pro mě nepříjemností. Mám řešení, které budeš chtít zažít i ty.


Ahojte všechny budoucí maminky,

Ráda bych se vám představila a podělila se s vámi o mé zážitky z toho nejkrásnějšího, ale zároveň nelehkého období života ženy – těhotenství. Jmenuji se Dominika, je mi 23 let a dokud jsem se nedozvěděla tu nejradostnější zprávu v mém životě, byla jsem studentka dvou vysokých škol. Sice jsem byla přímo zavalena knihami, mojí jedinou starostí bylo zvládnout všechny zkoušky na co nejlepší hodnocení. Tuto moji prioritu však po dvou čárkách na těhotenském testu velmi rychle vystřídala nová - zdraví mého vyvíjejícího se prcka.

Ptáte se, jestli nejsem na těhotenství příliš mladá? Určitě ne! Velmi se na příchod mého malého parťáka na svět těším, toužím po tom, abychom byli nejlepšími přáteli a ráda bych mu ukázala všechny kouty světa. Kopec zážitků, úsměv na tváři a laskavá výchova, to vše toužím nabídnout človíčkovi, který se vyvíjí pod mým srdcem. Moje plány však mnohokrát střídá nejistota, zda budu dobrou mámou a jak zvládnu spoustu nových povinností, které mě čekají.

Přijde mé děťátko na svět zdravé? Budu si moci po jeho příchodu na svět alespoň na chvíli zdřímnout či prohlédnout oblíbený seriál? A co když bude takový šibal, jako já, když jsem byla malá? Jak to všechno zvládnu? Tyto mé pochybnosti ani nemůžu zajíst pizzou s dvojitou porcí cibule, protože by mě hned potom začala pálit žáha. Běžné trávicí problémy, které sužují nastávající maminky tedy neobešly ani mě. Navíc mě donedávna trápil problém s polykáním vitamínů pro těhotné, velké nevzhledné kapsle mi mnohdy převrátily žaludek naruby.

vitaminy_vely

Moje dobrá přítelkyně Jana, kterou znám z hodin pilates pro těhotné, mi proto doporučila šťavnaté vitamíny be sure, které obsahují probiotika ale i bifidobakterie. Skvělé je, že je nemusím polykat, protože jsou to gumové žvýkací vitamíny s lahodnou příchutí pomerančů. A co je pro mě jako budoucí maminku ale i zdravotnici obzvláště důležité je, že tento doplněk výživy je naprosto bezpečný pro mé dítě a vyvinutý farmaceuty.

Navíc i když jsem už pomalu na konci druhého trimestru a zatím jsem moc na váze nepřibrala, začínám se cítit nesvá co se týče mého vzhledu. Trápí mě zejména moje pleť, která se pod vlivem hormonů snad zbláznila. Začínám tušit, že moji běžnou vyváženou stravu (i když aktuálně zhřeším dost často) budu muset doplnit o živiny, které v období očekávání mého prvorozeného miminka tělo spotřebovává mnohem rychleji. V e-shopu Vely jsem našla třešňové šťavnaté vitamíny be beautiful, které proto určitě vyzkouším. Komplex těchto chutných vitamínů mimo jiné obsahuje i kyselinu listovou, která je pro těhotné nesmírně důležitá, protože je prospěšná například pro růst zárodečných tkání mého synka. Chci být přece krásná maminka zdravého miminka.

I když vím, že mě za chvíli čeká více než pár probdělých nocí, nejvíc se těším na to, jak poprvé potkám největší lásku mého života. Jsem odhodlána udělat všechno proto, abychom oba byli zdraví a jako správná bojovnice a „máma škorpiónka“ to na můj porod možná i sama odřídím :D

Vaše Dominika